Zapraszamy do udziału w jednodniowym bezpłatnym szkoleniu on-line organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach pn. "Zasady zamykania projektów w ramach POIiŚ 2014-2020".

Szkolenie odbędzie się 15 czerwca 2023 roku w godz. od 9.00 do 15.00.

Zgłoszenia udziału prosimy dokonywać w terminie do dnia 14 czerwca 2023 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. za pomocą Kart zgłoszeń, dostępnych do pobrania poniżej.

UWAGA:
W szkoleniu może wziąć udział do 40 osób. W przypadku zgłoszenia większej liczby uczestników niż liczba wolnych miejsc, WFOŚiGW w Katowicach zastrzega sobie prawo ograniczenia liczby zgłoszonych osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoba odpowiedzialna za organizację szkolenia ze strony Wojewódzkiego Funduszu: Joanna Kosma tel. 32 60 32 305, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pliki do pobrania:

 


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach korzysta ze współfinansowania w ramach pomocy technicznej POIiŚ.

All rights reserved WFOSiGW w Katowicech.